KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11755122
*
nr 1175 5122
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, 100x70
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2018
kl 19:17:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/4 18:54:48
1
1.000 kr
16/4 18:27:45
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 1175 5122
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, 100x70
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/4 18:54:48 | 1 | 1.000 kr |
16/4 18:27:45 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05